מוצרים
לוג אין טכנולוגיות מידע מפתחת מוצרים משלימים למערכות ERP פריוריטי וזום לעסקים. הפתרונות פועלים באינטגרטיביות מלאה למערכות ה ERP.

Link2ERP – מערכת מעקב הזמנות.
המערכת מאפשרת ללקוחותיך לצפות במצב ההזמנות שלהם באמצעות האינטרנט ולהתעדכן בסטטוס ההזמנה , תאריך האספקה ובפרטים נוספים מההזמנה. המערכת מתאימה במיוחד לעסקים שאספקת המוצרים בהזמנות היא עתידית ולא מיידית כגון: יבואנים , יצרנים וכו'.

לחץ לצפייה במצגת
גישה ישירה לאתר BDI
בדוק את הלקוחות והספקים שלך בלחיצת כפתור באתר של חברת BDI. פיתוח המאפשר בלחיצת כפתור מתוך תוכנת פריוריטי לקבל את דף הלקוח \ ספק באתר BDI ולהתעדכן אודות מצבו הפיננסי , משפטי וקבלת "אורות אדומים" בנוגע למצבו. הגישה מתבצעת באופן מהיר מוצפן ומאובטח ללא צורך בהקלדת סיסמה , ת"ז ומספר ח"פ , כך שתהליך הבדיקה הוא מהיר ונגיש.

התאמות תוכנה פריוריטי – בנק פתרונות ומוצרים
עם השנים פיתחנו אלפי התאמות תוכנה ופתרונות שונים בכלי פריוריטי. חלק מהפתרונות הם פתרונות גנריים המתאמים לכל התקנה של פריוריטי , כפי שהם או לאחר ביצוע שינויים קלים.

להלן רשימה חלקית של פתרונות

לוג שינויים בכרטיס פריט מסך בן המתעד את השינוי בשדות העיקריים במסך. השינוי המתועד כולל: ערך קודם, ערך חדש , תאריך וזמן השינוי והמשתמש שביצע את השינוי. בנוסף ניתן לתעד הערה המתייחסת לשינוי.

ממשק לקליטת הזמנות לקוח רשת ACE – מיועד לספקי רשת ACE , מאפשר לקבל קבצי הזמנה באופן אוטומטי ולטעון אותם למערכת פריוריטי.

ממשק לקליטת קובץ הזמנות לקוח – ממשק המתרגם קובץ הזמנות מאקסל במבנה "שטוח" למבנה מדורג ובהגדרות הטעינה של מערכת פריוריטי. הטעינה עצמה מתבצעת דרך התפריט: "ממשק הזמנות לקוח".

ממשק לטעינת קישורי מסמכים מתוכנת ניהול הארכיון Doc Point – ממשק שטוען את פרטי המסמך למסך "נספחים" של הזמנות לקוח והזמנות רכש ומאפשר לצפות במסמכים סרוקים של תוכנת ניהול הארכיון. לדוגמא: ניתן לצפות בעותק של ההזמנה המקורית של הלקוח , בחתימה על אישור האספקה ועוד. פתרון זה הופך את נתוני תוכנת הארכיון ל "שקופים" גם למשתמשים שאינם מתפעלים את התוכנה ומעונינים במידע כגון: סוכנים , אנשי מכירות וכו'.

ניהול מחירי מתחרים – פתרון יישומי ותכנותי משולב המאפשר לנהל במערכת הפריוריטי מחירים מוצר של מתחרים. המערכת מספקת נתונים השוואתיים ב 2 אופנים:
   1. דו"ח השוואתי , המשווה מחירון לקוח מול מחירוני המתחרים.
   2. בהצעת מחיר קיימת אפשרות להשוואת את המחיר המוצע למחיר המינמילי של מחירוני המתחרים.

פרמטרים לספק – 10 שדות המתווספים למסך ספקים ומאפשרים לנהל פרמטרים לספק (בדומה לפרמטרים ללקוח ולמק"ט).

העתקת הצעת מחיר – תוכנית המאפשרת לבצע העתקה של הצעת מחיר להצעה חדשה עם העתקת מסכי הטקסט הכללי והטקסט למק"ט.

עדכון שדות מסך "קישור לפרוייקט\חשבון" בשורות התעודה – מונע את הצורך להכנס למסך הנכד לצורך עדכון ומאפשר לשתף את שדות המסך בכללי הנקבעים במחולל חוקים עסקיים.

עבודה עם ניהול מלאי חיצוני בחברת "אקסל" – פתרון רוחבי יישומי ותכנותי להתאמת מערכת פריוריטי לעבודה עם חברת "אקסל".

עבודה עם ניהול מלאי חיצוני בחברת "לוגיסטיקר" – פתרון רוחב יישומי ותכנותי להתאמת מערכת פריוריטי לעבודה עם חברת "לוגיסטיקר".

ממשקי ספירת מלאי למסופוני אלקסון – ממשקי פריטים לטעינת מסופון לפני ספירה וממשק לטעינת הקובץ הספירה בפריוריטי.

לפרטים נוספים ולהזמנת
שרותי יישום והתאמות תוכנה - צור קשר

ראשי   |   פרופיל   |   יישום מערכות   |   פריוריטי   |   זום לעסקים   |   התאמות תוכנה   |   מוצרים   |   לקוחות   |   צור קשר

© כל הזכויות שמורות ללוג אין טכנולויות מידע ו/או לבעלי זכויות היוצרים של הסימנים והשמות המסחריים